Příměstské
tábory v jungli Holešovice

Vyberte tábor
Hero

V Jungle Sport parku v Holešovicích (dříve Boulder Bar) pořádáme LEZECKO-POHYBOVÝ příměstský tábor! Děti si užijí lezení i pohyb s prvky parkouru a gymnastiky. Tábor je určený pro děti od 4 let, a to jak pro ty, které s lezením, gymnastikou nebo parkourem zatím nemají zkušenosti, tak i pro pokročilé děti.

Příměstský tábor pořádáme během všech školních prázdnin. Aktuálně nejbližší termíny, které můžete objednávat:

  • Pololetní: 3. 2. 2023
  • Jarní: 6. 2. - 10. 2. 2023
  • Velikonoční: 6. 4. - 7. 4. 2023
  • Letní: 3. 7. - 1. 9. 2023
  • Podzimní: 26. 10. - 27. 10. 2023
  • Vánoční: 26. 12. 2023 - 2. 1. 2024

Tábor probíhá vždy od 8:00 do 17:00. Děti je možné přivést v čase 8:00 - 9:00 a vyzvednout pak v čase 16:00 - 17:00. Dopoledne začínáme pohybovými hrami, které děti baví a rozehřejí tělo a svaly. Poté se věnujeme samotnému lezení a pohybu v hale. Vše podle věku dětí tak, aby je vše bavilo a tábor si skutečně užily. U menších dětí vše probíhá formou hry, větší děti se věnují tréninku lezení / parkouru v průběhu tábora více systematicky.

Po teplém obědě přímo u nás v Jungli mají děti chvilku poledního klidu. Během této doby malujeme, tvoříme, díváme se na lezecká videa či na pohádku.

Odpoledne (pokud zrovna nepadají trakaře) chodíme s dětmi ven sportovat a hrát hry na čerstvém vzduchu. Po návratu zvenku ještě zbývá chvíle i na odpolední lezení.

Více informací a registraci najdete na stránkách ZDE. Jsou to původní stránky Boulder Baru, rebrand na Jungle Holešovice se připravuje. Registrace je na stránkách Letňan i Holešovic totožná, takže pokud jste se už někdy registrovali v Letňanech, nemusíte kvůli Holešovicím znovu a naopak - platí vám stejný login a heslo.

Jsme součástí rodiny JUNGLE. Žijeme pohybem. Spojuje nás moderní sportoviště, přátelský přístup a příjemné zázemí.

www.jungle.cz

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: